AlphaFemale
MATEUSZ GRZESIAK

Karolina jest zniewalająco piękna. Nie dba o "idealne" wymiary i ma kilka kilogramów "za dużo". Lubi siebie. Po prostu. Nie dlatego, że jest jakaś. Nie potrzebuje tego. Według niej liczą się zaufanie, siła i wiara. W siebie.

Beata ma świetną rodzinę. Nauczyli się z partnerem, w jaki sposób łączyć karierę i życie zawodowe w ramach szczęśliwych relacji, nic nie tracąc. Kobiety często zapominają o swojej tożsamości, gdy wychodzą za mąż. Beata wie, że można inaczej.

Kaśka zarządza dużą firmą i na firmowych spotkaniach patrzy w twarze kilkuset osób. Wyrosła już z pokazywania, że jest bardziej męska niż jej koledzy po fachu. Swoje umiejętności i wiedzę wykorzystuje, by zdobyć zaufanie ludzi. Prawdziwy lider nigdy nie zmusza, ale proponuje.

Te kobiety łączy coś ważnego. Wszystkie są AlphaFemale.

  •     Dowiedz się, jak myślą faceci i jak zyskać klucze do ich umysłów, rozwijając swoją inteligencję płciową.
  •     Zbuduj swoje życie, bezpieczeństwo i wolność w oparciu o siebie samą, a nie zakupy albo opinię męża.
  •     Zrozum dynamikę związków, by realizować się w szczęśliwej relacji na zawsze i wiedzieć, kiedy, w kogo i ile warto inwestować.
  •     Nigdy więcej rozczarowań i bólu w relacji z partnerem — poznaj Wasze prawdziwe potrzeby i realizuj je.
  •     Zacznij uwodzić jako kobieta mądra i efektywna, która wie, jak nauczyć partnera czuć i widzieć więcej niż tylko kobiece oczy, usta i kształty.

To druga edycja AlphaFemale, bo udało mi się "skobiecieć" przez ostatnie lata terapii i spotkań z kobietami różnych kultur, wieków i opowieści. Dodatkowy rozdział o kobiecych błędach to perełka — ustrzeże Cię przed wieloma zawodami i zbuduje wiele dobrego w Twoim myśleniu.

AlphaFemale
Autor: MATEUSZ GRZESIAK
Wydawnictwo: Sensus
Link do strony: http://www.zlotemysli.pl/prod/12944/alphafemale-mateusz-grzesiak.html

---
Uwaga! Jeśli znasz tę książkę, to stwórz oryginalny opis lub napisz jej recenzję. W zamian za recenzję oferuję książkę, którą zrecenzujesz lub inną z tej strony w podobnej cenie wybraną przez Ciebie. Gdybyś był zainteresowany/-a, to napisz do nas .