Człowieeeku, wyluzuj!
Marcin Jaskulski

Codziennie bezpowrotnie tracisz czas. Robisz rzeczy, które okradają Cię z Twojego własnego życia. I jeszcze myślisz, że tak właśnie powinno być. Ale... to nieprawda!

Pewnego dnia autor książki "Człowieeeku, wyluzuj!" przeczytał inspirujący artykuł w jednym z popularnych, kolorowych czasopism. Znajdowało się tam zdanie, po przeczytaniu którego — rozkasłał się. Głosiło ono: „Każdego dnia znajdź 15 minut tylko dla siebie”.

CZUJESZ TO? „15 minut dla siebie”. Oto szczyt szczęścia i aspiracji współczesnego człowieka. Pracuj, walcz, biegaj, kupuj, graj, oglądaj, słuchaj, czytaj... I ciesz się, że w ciągu dnia udało Ci się znaleźć te 15 minut tylko dla siebie... A RESZTA TWOJEGO CZASU DLA KOGO?

To tylko jedna z bzdur, jakimi stara się nas nakarmić współczesny świat. Dajemy sobie wmówić tyle głupich przekonań, że w końcu zapominamy o sobie i żyjemy jak automat wypełniający normy w chorym programie.

No właśnie. Choć nie jesteś maszyną, to prawdopodobnie realizujesz przynajmniej kilka (dość optymistyczne założenie) programów, których autorem nie jesteś Ty, lecz...

Nie wierzysz?

To się nazywa słodka nieświadomość...

Nie wiem, jak żyjesz i co robisz. Wiem natomiast, że jesteś osobą zajętą i ciągle czujesz presję, by dawać z siebie więcej. Ale komu? Czy faktycznie jest to dobre DLA CIEBIE?

Książka "Człowieeeku, wyluzuj!" powstała po to, by zepsuć humor firmom, które starają się przejąć Twoje życie na własność.

Postaw się!

Człowieeeku, wyluzuj!
Autor: Marcin Jaskulski
Wydawnictwo: Złote Myśli
Link do strony: http://www.zlotemysli.pl/prod/12113/czlowieeeku-wyluzuj-marcin-jaskulski.html

---
Uwaga! Jeśli znasz tę książkę, to stwórz oryginalny opis lub napisz jej recenzję. W zamian za recenzję oferuję książkę, którą zrecenzujesz lub inną z tej strony w podobnej cenie wybraną przez Ciebie. Gdybyś był zainteresowany/-a, to napisz do nas .