Świadome odżywianie
Agatha Thrash, Calvin Thrash

Świadome odżywianie jest najbardziej inspirującą z dotychczasowych publikacji na temat wegetarianizmu, które ukazały się w ciągu ostatnich lat
---
Los Angeles Times, gdy po raz pierwszy książka ta ukazała się w USA.

Gotowanie i jedzenie to wielka sztuka, a ich efekty - zarówno pozytywne, jak i negatywne - mogą mieć decydujący wpływ na jakość naszego życia. Książka porusza szerokie spektrum zagadnień związanych z odżywianiem, pomagając Czytelnikowi zrozumieć jego istotę. Przedstawia funkcjonowanie organizmu podczas wszystkich etapów tego procesu oraz wpływ poszczególnych składników pokarmowych, takich jak: białka, tłuszcze, węglowodany, witaminy oraz minerały.

Autorzy zwracają szczególną uwagę na związek odżywiania ze zdrowiem. Opisują chorobotwórcze oraz lecznicze właściwości produktów żywnościowych. W szczególny sposób poruszają zagadnienie cukrzycy, nadwagi, a także procesu starzenia. W książce jest również mowa na temat produkcji żywności, nawyków żywieniowych, diety normalnej i odchudzającej, wegetarianizmu dorosłych i dzieci. Znajdziesz w niej odpowiedzi na pytania:

  • Jaki jest związek spożycia cukru a zdolnością niszczenia bakterii przez organizm?
  • Jakie są najczęstsze błędy żywieniowe?
  • Jak złagodzić objawy menopauzy?
  • Jakie choroby spowodowane są niedoborami pokarmowymi?
  • Jak zapobiegać przejadaniu się?
  • Jakich jest 20 najgorszych dodatków żywieniowych?
  • Jak mądrze kupować? Wpływ nawyków towarzyszących robieniu zakupów
Świadome odżywianie
Autor: Agatha Thrash, Calvin Thrash
Wydawnictwo: Fundacja Źródło Życia
Link do strony: http://www.taniaksiazka.pl/ebook-swiadome-odzywianie-mobi-epub-p-772161.html

---
Uwaga! Jeśli znasz tę książkę, to stwórz oryginalny opis lub napisz jej recenzję. W zamian za recenzję oferuję książkę, którą zrecenzujesz lub inną z tej strony w podobnej cenie wybraną przez Ciebie. Gdybyś był zainteresowany/-a, to napisz do nas .