O stronie

Na stronie prezentuję książki wydawnicta Złote Myśli i księgarni internetowej Tania Książka oraz oferty organizacji chyba największych w Polsce wydarzeń rozwojowych-biznesowych Milewski & Partnerzy (to oni zaprosili Nicka Vujicicia do Polski). Tematyka jest mocno subiektywna, ponieważ książki są z dziedzin, które mnie interesują szczególnie, mianowicie rozwój osobisty, motywacja, zdrowie, relacje. Interesują mnie, ponieważ uważam rozwój osobisty za mniej więcej tak ważny, jak jedzenie, spanie, chodzenie do pracy... Dziedziny te są niemal zupełnie ignorowane podczas edukacji, a w szkołach - z całym szacunkiem dla przedstawicieli grona pedagogicznego - uczeni jesteśmy w większości rzeczy mało użytecznych w codziennym zyciu. Brakuje wiedzy nt działania naszej psychiki, budowania i utrzymywania zdrowych relacji z ludźmi, dbania o swoje zdrowie i odpowiedzialności za swoje życie oraz nt tego jak ważna jest dla nas kondycja naszej matki natury. Nie uczy się szacunku do natury, od której jesteśmy całkowicie uzależnieni, bo jesteśmy jej częścią. Wśród kategorii książek na mojej stronie znajduje się też wegetarianizm/weganizm, ponieważ sam jestem weganem (na wegetarianizm przeszedłem ponad 20 lat temu, a na weganizm stosunkowo niedawno), więc jest to bardzo bliskie memu sercu.

I jeszcze uwaga na koniec, gdyby ktoś "zwietrzył podstęp". Jestem zapisany do programów partnerskich w/w wydawnictw i cokolwiek kupisz po kliknięciu w link i przejściu do sklepu internetowego, ja za to otrzymam prowizję. Ciebie jednak moja prowizja nic nie kosztuje, bo cena za produkt będzie zawsze taka sama bez względu na to, czy wejdziesz do sklepu bezpośrednio, czy pośrednio poprzez mój link partnerski. Zresztą nic nie musisz kupować - od Ciebie przecież zależy, czy nabędziesz jakikolwiek produkt, jeśli Ci się spodoba. Gdy natomiast wejdziesz do sklepu poprzez mój link, na Twoim komputerze - po Twojej akceptacji - zapisze się plik cookie. Dzięki niemu po każdym powrocie do sklepu (w ciągu określonego czasu, zależnego od wydawnictwa) oraz zakupie ja otrzymam prowizję od wydawnictwa. Ty jednak nic na tym nie tracisz - chcę, żeby to było jasne.

Jeśli interesuje Cię taki sposób zarabiania (np. na Twoim blogu, czy profilu na portalu społecznościowym), to szczególy znajdziesz w zakładce Programy partnerskie.